Інтернет магазин шин і дисків


097-91-991-36
097-43-777-88

Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Шини Uniroyal

Компанія виникла завдяки об’єднанню в 1958 р. бельгійської каучукової фірми Englebert та американської US Rubber. Два цих великих виробника мали давню історію в шинній сфері та гарну репутацію. Так народилася марка Uniroyal-Englebert. Кожен день 70 000 співробітників виготовляли 170,000 штук шин. Крім того, компанія також випустила пожежні шланги, плавальні шапки, мячі для гольфу і багато інших гумових виробів. У 1967 році було прийнято рішення остаточно змінити назву на Uniroyal. Два роки по тому, компанія запускає перші дощові шини "The Rallye 180". Ця перша модель несе в собі характерну парасольку, яка сьогодні є символом Uniroyal.
З 1979 року компанія Uniroyal входить до складу групи Continental Tyre Company. У новій структурі, бельгійський бренд продовжує розвивати свою спеціальність - шини, призначені для їзди на вологих поверхнях. Відразу після злиття з Continental, Uniroyal також збільшив пропозицію шин для позашляховиків.
Шини Uniroyal відомі в Європі та Америці як продукт високої якості та надійності. Багато років компанія віддала на розробку шин для дощовитої погоди, яка прекрасно себе показує на мокрій дорозі. В результаті розробка набула великого успіху та є лідером серед інших «дощових шин». Uniroyal задавав тренд у своїй галузі як з давніх часів, так і тепер. Ця компанія не даремно отримує найвищі оцінки від провідних автомобільних експертних видань після проведення численних тестів та випробувань. Колеса Uniroyal – це продукція найвищого класу з традиціями та бездоганною репутацією.

    За даним запитом нічого не знайдено