Інтернет магазин шин і дисків


097-91-991-36
097-43-777-88

Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Шини DEBICA

TC Debica є провідним польським виробником шин для легкових автомобілів, мікроавтобусів і вантажних автомобілів. Виробництво Debica започатковане в 1939 році за рішенням польського уряду. Технічний проект, розроблений фахівцями американської компанії General Tire і Rubber Company у співпраці з трьома польськими інженерами. Весь проект коштував 300 тисяч злотих. 30 березня 1939 року завод випустив першу шину. Офіційне відкриття фабрики ж відбулося 4 квітня того ж року.
Ще одна глава в історії бренду Debica, повязана з всесвітньо відомою компанією Goodyear, яка в 1995 р. придбала контрольний пакет акцій бренду. Корпорація Goodyear в свою чергу, значно зміцнила позиції Debica на ринку та дала поштовх активному розвитку та впровадженню технологічних інновацій у виробництві шин. Найбільший попит на шини бренду Debica існує на теперішній час в Західній Європі, це якісні літні, зимові, всесезонні шини за помірними цінами. В даний час Debica вже є найбільшим в Європі та третім у світі заводом Goodyear (до 2011 року є найбільшим у світі постачальником шин для Goodyear). Щорічно завод виробляє 15 мільйонів шин.

За даним запитом нічого не знайдено


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0