Всім Шини - для України

(067)986-42-20 - Шини

(097)008-11-23 - Шини

(067)986-42-20 - Акумулятори

  • V7shyny

Notice: Undefined index: url in /var/www/html/v7-shyny.ua/application/blocks/topfilters.php on line 2

Notice: Undefined index: url in /var/www/html/v7-shyny.ua/application/blocks/topfilters.php on line 3
Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Підбір акумуляторів
Замовити дзвінок Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Згідно логіці речей, покришки для зими - напевно зимові покришки. Уж пардон через очевидний повтор. Правда, справді, є умільці, які в усі епохи року катаються на літній гумі. Мотивування традиційно убивча: мовляв, «... потрібно могти колесити! Досвідченому драйверу і лід ніяк не лід - всюди проїде ». Судячи по зведеннях з місць ДТП, ці заяви дозволено визначити перед суворе коливання. Виїзди з дворів, рушання на зростанні, екстрене пригальмовування в кінці кінців. У всіх даних варіантах головним відмінні зчіпні характеристики гуми, а ніяк не лише справа шофера. У зимової гуми і радіопротектор сильніше і глибше, і канавки просторіше, і наявна дуже багато прорізів. Всі напевно в сукупності - завдаток кращого зчеплення з цінний. 
Раз на рік на тематичних форумах розпалюються баталії по приводу «липучки» і «всесезонки». 

перший дає собою зимову гуму у відсутності шипів. 2-а - т.зв «всесезонна» гума, на якій хоч влітку, хоч взимку. Гіпотетично. На практиці регульованість, гальмівні властивості у «всесезонки» значно нижче, ніж у «зимової» гуми. На ній дозволено з повною упевненістю колесити тільки по європейських дорогах, які в будь-який сезон чисті і доглянуті. У наших широтах всесезонка - штучка страшна. Згідно поведінці вона ніяк не дуже різниться від літньої гуми. З усіма витікаючими.

Ніби доторкається протиборства «прилипала» - «шиповка», то тут з повною упевненістю дозволено заявити лише те, ніби у шипованной гуми сильне перевагу - їзда по насту і ожеледиці. Наприклад, взимку викручувати на неї з двору легше і швидше, ніж на гумі у відсутності шипів. Однак так як холодна кірка на дорозі ніяк не постійна. Час від часу її все ж зчищають, а асфальт покривають шаром реагентів. І ось тут шипи мають всі шанси стати у погану службу. Так як згідно сухому асфальту гальмівний шлях з-з-за їх зростає.

У якому місці шипована гума вже буквально потрібна - напевно на магістралях. Якщо в містечку погано-мало, проте шляхи чистяться, то через мегаполісом є шанс натрапити на кучугури навпростець серед многополосного шосе.

Прилипала чудова в містечку. При щоденній їзді вона ніяк ніяк не гірше «шипованной». А котить помягче і на півтону нижче.

На жаль, в наших умовах і реаліях важко з ходу виготовити певний відбір. Так як двори в нашому містечку часто ніяк не чистяться свідомо. Однаково як і сніг, і «Катех» зі шляху прибирають через раз. Отак ніби ніяк не варто зовсім відмовлятися від «шпильок».