Інтернет магазин шин і дисків


+380687650700
+380737650700

Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Шини Kleber

Французький бренд шин середнього класу, який виробляє шини для легкових автомобілів, легких вантажівок і сільськогосподарських машин. Правда бренду Kleber під цією назвою офіційно діє з 1945 року. Початком заснування компанії сталося 1910 рік, коли у французькому місті Коломб, заснована шинна компанія BFGoodrich. В даний час компанія Kleber є частиною Michelin Group, другою за величиною гігантською компанією на ринку шин.
У 30-х роках ХХ століття, на додаток до шини, компанія створила й інші гумові вироби, в тому числі конвеєрні стрічки та інші гумові деталі. Саме тоді шини компанії Kleber були дуже популярні. Також ще одним проривом для компанії став вихід шин для позашляховиків, який відбувся у 1935 році.
Шини Kleber славляться високим рівнем якості в усьому світі. Колеса цього бренду підходять для нашого клімату, оскільки розробники підбали про створення моделей для екстремальних погодних умов. Компанія є одним із лідерів на шинному ринку Європи не лише за рахунок надійності та комфорту шин, а також через досить доступні ціни.