Інтернет магазин шин і дисків


+380687650700
+380737650700

Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Шини Gislaved

Компанія була заснована в 1893 році, коли два брата Карл і Вільгельм Гіслов почали виробляти гуму для гумових калош на яких заробили свій перший капітал. Лише в 1905 році Gislaved почав виробляти шини.
Компанія Gislaved стала постачальником шин для Volvo, так що обсяг виробництва і збуту в компанії збільшився приблизно в 10 разів! У 1938 році завод Gislaved створив широкомасштабну співпрацю з US Rubber в Сполучених Штатах, що дозволило компанії використовувати новітні технології в галузі та розширити свою пропозицію шин.
У 1992 році Gislaved став власністю відомої німецької компанії Continental AG.
Продукція цього бренду випускається в країнах Європи: Швеції, Німеччині, Італії. Літня гума показує прекрасні характеристики легкості, маневровості на дорогах та контрольованості. Зимові шини Gislaved підходять для української зими, адже шведські морози нічим не поступаються нашим, шини відрізняє хороша керованість як на снігу, так і на сухій дорозі. Зимові протектори характерні рисунком з подвійною структурою, велика кількість зовнішніх ламелей слугує для кращого зчеплення на крижаній поверхні, глибокі канавки на внутрішній частині протектора та гострі кути в них створені для комфортного виведення снігу, або його утрамбовування.
Шини Gislaved – це втілення шведської якості: надійність, сучасний дизайн, комфорт, впевнений рух по будь-якій дорозі.

    За даним запитом нічого не знайдено