Всім Шини - для України

(067) 986-42-20 - Шини

(097) 008-11-23 - Шини

(067) 986-42-20 - Акумулятори

 • V7shyny
Замовити дзвінок Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Доставка

 1. Транспортні компанії

  Доставка товарів по Україні здійснюється транспортними компаніями Нова пошта та Інтайм. Товар відправляється у відділення, які не мають вагових обмежень.

  Доставку товару оплачує клієнт. Також клієнт оплачує доставку грошей назад в разі готівкового розрахунку.

  Вартість доставки можна розрахувати тут:

  Замовлення опацьовується протягом доби впродовж робочого тижня. Після цього менеджер менеджер зв’яжеться з Вами з метою уточнення всіх необхідних даних та терміну доставки.

  При отриманні товару необхідно перевірити його цілісність і відповідність. Претензії щодо товару висуваються у період його отримання у відділенні транспортної компанії.

  Доставка в АР Крим тимчасово не здійснюється.

 2. Самовивіз у м. Львів Жителі м. Львів можуть одержати товар безпосередньо в наших магазинах за адресами: вул. Зелена, 105а та вул. Б. Хмельницького, 228.

Оплата

 1. Готівкова

  Розрахунок готівкою здійснюється у магазинах у місті Львові та у відділеннях транспортних компаній Нова Пошта та Інтайм під час отримання товару (наложений платіж). Клієнт також оплачує переказ коштів. Оплата здійснюється у національній валюті.

 2. Безготівкова

  Безготівкова оплата відбувається так: після оформлення замовлення, наш менеджер відправляє Вам електронною поштою рахунок-фактуру, який Ви можете оплатити наступним чином:

  • оплата в касі відділення будь-якого банку;
  • оплата з розрахункового рахунку фірми;
  • перевід грошей на картковий рахунок.