Всім Шини - для України

(067)986-42-20 - Шини

(097)008-11-23 - Шини

(067)986-42-20 - Акумулятори

 • V7shyny
Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Підбір акумуляторів
Замовити дзвінок Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Доставка

 1. Транспортні компанії

  Доставка товарів по Україні здійснюється транспортними компаніями Нова пошта та Інтайм. Товар відправляється у відділення, які не мають вагових обмежень.

  Доставку товару оплачує клієнт. Також клієнт оплачує доставку грошей назад в разі готівкового розрахунку.

  Вартість доставки можна розрахувати тут:

  Замовлення опацьовується протягом доби впродовж робочого тижня. Після цього менеджер менеджер зв’яжеться з Вами з метою уточнення всіх необхідних даних та терміну доставки.

  При отриманні товару необхідно перевірити його цілісність і відповідність. Претензії щодо товару висуваються у період його отримання у відділенні транспортної компанії.

  Доставка в АР Крим тимчасово не здійснюється.

 2. Самовивіз у м. Львів Жителі м. Львів можуть одержати товар безпосередньо в наших магазинах за адресами: вул. Зелена, 105а та вул. Б. Хмельницького, 228.

Оплата

 1. Готівкова

  Розрахунок готівкою здійснюється у магазинах у місті Львові та у відділеннях транспортних компаній Нова Пошта та Інтайм під час отримання товару (наложений платіж). Клієнт також оплачує переказ коштів. Оплата здійснюється у національній валюті.

 2. Безготівкова

  Безготівкова оплата відбувається так: після оформлення замовлення, наш менеджер відправляє Вам електронною поштою рахунок-фактуру, який Ви можете оплатити наступним чином:

  • оплата в касі відділення будь-якого банку;
  • оплата з розрахункового рахунку фірми;
  • перевід грошей на картковий рахунок.