Всім Шини - для України

(067)986-42-20 - Шини

(097)008-11-23 - Шини

(067)986-42-20 - Акумулятори

  • V7shyny

Notice: Undefined index: url in /var/www/html/v7-shyny.ua/application/blocks/topfilters.php on line 2

Notice: Undefined index: url in /var/www/html/v7-shyny.ua/application/blocks/topfilters.php on line 3
Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Підбір акумуляторів
Замовити дзвінок Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Автомобілі, як правило, продаються, укомплектовані так званої річної гумою. Проте будь-який автолюбитель, який дбає про безпеку на дорозі, ближче до зими обзаводиться змінним комплектом зимових шин. Навіщо вони потрібні і чим відрізняються від літніх?

Справа в тому, що літня гума просто не розрахована на використання при низьких температурах. Гальмівний шлях машини на непристосованих для зимової їзди шинах збільшується часом у кілька разів, на слизьких дорогах колеса пробуксовують, автомобіль не слухається керма.

На зимовій гумі (вона маркується літерою W на боковині колеса) зовсім інший малюнок протектора, ніж на літній. Він спеціально адаптований для їзди на холоді. Така шина має багато ламелей (маленьких прорізів зигзагоподібної форми) на протекторі. Завдяки таким ламелям забезпечується краще зчеплення коліс з засніжених покриттям дороги.

Крім того, у зимових шин зовсім інший склад, завдяки якому їм не страшні навіть сильні морози. Літня гума більш жорстка, при мінусових температурах вона показує гіршу зчеплення з дорогою.
Зимова ж спочатку м'якше, на холоді вона залишається еластичною.

За малюнком протектора всі зимові шини поділяються на європейські і скандинавські, кожен з них призначений для їзди по різних покриттях. У європейській гуми малюнок протектора розташований по діагоналі, на ньому багато розгалужених каналів. Скандинавські шини мають більш розріджене тип малюнка, на них більше ромбів і прямокутників, часто таку гуму шипують.

На гумі з європейським типом малюнка краще їздити за відносно чистим і не засніжених дорогах. Скандинавський протектор потрібен тим, хто здебільшого пересувається по снігу і зледенілих дорогах в сильні морози.

Є також категорія всесезонних шин, вони поєднують в собі ознаки зимової та літньої гуми. Але фахівці не рекомендують віддавати їм перевагу. Така гума не забезпечує належну безпеку ні влітку, ні взимку. На ній добре їздити хіба що в тих регіонах, де зимові температури в середньому дорівнюють нулю.