Інтернет магазин шин і дисків


097-91-991-36
097-43-777-88

Пошук шин по розміру
Підбір шин по авто
Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Шини Viking

Фірма Viking виникла в Норвегії в 1931 році. Viking Gummivarefabrik стала першою норвезькою компанією, що працює в гумовій промисловості. Назва бренду не відноситься тільки до найбільш очевидної асоціації: варягів-воїнів Норвегії. Вікінги також були майстерними ремісниками — це найважливіше послання, що міститься в назві.
У шістдесятих роках, норвезька компанія почала виробництво радіальних шин. У той же час, компанія створила свою дочірню компанію в Великобританії під назвою Viking Tyres. Її шини були оцінені в усьому світі, про що свідчать замовлення від виробників автомобілів, таких як Volkswagen, Opel, Ford і Volvo.
У 1992 році компанія Viking входить до лінійки концерну Continental AG, серед яких: Continental, Uniroyal, Barum, Gislaved, Matador і т.і. Гаслом бренду є «Контролюй дорогу», продукція цієї компанії характерна використанням якісної сировини та досвіду професіоналів. У першому десятилітті нового століття, компанія також розробила пропозицію на ринку шин високої продуктивності. Continental AG є гарантом беззаперечної якості, а торгова марка Viking як дочірня є одним з лідерів в сегменті бюджетних коліс в Європі.

    За даним запитом нічого не знайдено