Всім Шини - для України

(067)986-42-20 - Шини

(097)008-11-23 - Шини

(067)986-42-20 - Акумулятори

  • V7shyny
Замовити дзвінок Залишити відгук
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Про нас

Автосалон Рено займається продажем та обслуговуванням стартерних акумуляторних батарей з 1996 року, що робить нас однією з найдосвідченіших фірм на теренах західної України. З самого початку ми поставили собі за мету пропонувати автовласникам виключно найякісніший продукт провідних вітчизняних та іноземних виробників батарей за конкурентною ціною.

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що ми займаємо одне з провідних місць на ринку з найширшим асортиментом і дуже високим співвідношенням ціна/якість стосовно продуктів, які ми пропонуємо. На кожен куплений акумулятор надається гарантія від 12 до 36 місяців.

Придбану у нас батарею, Вам безкоштовно встановлять на транспортний засіб, перевірять роботу генератора і струм споживання автомобіля, щоб виключити вихід з ладу акумулятора через несправність електрообладнання. Ми понад 20 років завойовували репутацію провідного постачальника батарей для автотранспорту. Наша компанія цінує кожного клієнта і ми дуже раді Вас бачити в нашому торговому закладі.