Всім Шини - для України

(067) 986-42-20 - Шины

(097) 008-11-23 - Шины

(067) 986-42-20 - Аккумуляторы

  • V7shyny
Поиск шин по размеру
Подбор шин по авто
Подбор аккумуляторов
Заказать звонок Оставить отзыв
tire animation

Зачекайте ваш запит обробляється

Про нас

Автосалон Рено займається продажем та обслуговуванням стартерних акумуляторних батарей з 1996 року, що робить нас однією з найдосвідченіших фірм на теренах західної України. З самого початку ми поставили собі за мету пропонувати автовласникам виключно найякісніший продукт провідних вітчизняних та іноземних виробників батарей за конкурентною ціною.

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що ми займаємо одне з провідних місць на ринку з найширшим асортиментом і дуже високим співвідношенням ціна/якість стосовно продуктів, які ми пропонуємо. На кожен куплений акумулятор надається гарантія від 12 до 36 місяців.

Придбану у нас батарею, Вам безкоштовно встановлять на транспортний засіб, перевірять роботу генератора і струм споживання автомобіля, щоб виключити вихід з ладу акумулятора через несправність електрообладнання. Ми понад 20 років завойовували репутацію провідного постачальника батарей для автотранспорту. Наша компанія цінує кожного клієнта і ми дуже раді Вас бачити в нашому торговому закладі.